Akční letenky Praha – Phnom Penh

Hledat letenky do Phnom Penhu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Kambodža > Phnom Penh

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Phnom Penhu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Phnom Penhu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Phnom Penhu v Kambodži?

Standardní cena letenek z Prahy do Phnom Penhu se pohybuje mezi 18 000 a 22 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 16 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Phnom Penh pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Phnom Penhu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Phnom Penhu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Phnom Penhu za ceny okolo 14 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Phnom Penhu?

Akční letenky Praha – Phnom Penh nabízí často Turkish Airlines nebo Thai Airways. Čas od času přijde s dobrou nabídkou do Phnom Penhu i Air China.

Jaká je doba letu z Prahy do Phnom Penhu?

Přímé letecké spojení Praha – Phnom Penh bohužel neexistuje. Při cestě do Phnom Penhu v Kambodži je třeba počítat s dvěma přestupy v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Phnom Penhu se většinou pohybuje mezi 20 a 27 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Phnom Penhu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 20 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Phnom Penhu?

Letenky z Prahy do Phnom Penhu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Phnom Penhu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Phnom Penhu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Phnom Penhu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Phnom Penhu nebo kdekoliv jinde v Kambodži.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Phnom Penhu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)