Akční letenky Praha – Nur-Sultan

Hledat letenky do Nur-Sultanu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Kazachstán > Akční letenky Praha – Nur-Sultan

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Nur-Sultanu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Nur-Sultanu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Nur-Sultanu?

Standardní cena letenek z Prahy do Nur-Sultanu se pohybuje mezi 7 000 a 10 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 6 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Nur-Sultan pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Nur-Sultanu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Nur-Sultanu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Astany za ceny okolo 6 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Nur-Sultanu?

Akční letenky Praha – Nur-Sultan nabízí velmi často nízkonákladový Pegasus (s přestupem v Istanbulu). Čas od času vypadne také dobrá cenovka od polského LOTu s přestupem ve Varšavě. Z nízkonákladových aerolinek se do Astany dostanete z Budapešti s Wizzairem.

Jaká je doba letu z Prahy do Nur-Sultanu?

Přímé letecké spojení Praha – Nur-Sultan bohužel neexistuje. Při cestě do Nur-Sultanu je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Nur-Sultanu se většinou pohybuje mezi 8 a 15 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Nur-Sultanu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 8 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Nur-Sultanu?

Letenky z Prahy do Nur-Sultanu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Nur-Sultanu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Nur-Sultanu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Nur-Sultanu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Nur-Sultanu nebo kdekoliv jinde v Kazachstánu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 28. 2. 2021

Nedávné akce do Nur-Sultanu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)