Akční letenky Praha – Myrtle Beach

Hledat letenky do Myrtle Beach

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Severní Amerika > USA > Akční letenky Praha – Myrtle Beach

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Myrtle Beach.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Myrtle Beach za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Myrtle Beach?

Standardní cena letenek z Prahy do Myrtle Beach v USA se pohybuje mezi 15 000 a 17 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 14 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Myrtle Beach pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Myrtle Beach?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Myrtle Beach je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Myrtle Beach za ceny okolo 14 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Myrtle Beach?

Akční letenky Praha – Myrtle Beach seženete obvykle nejlevněji v rámci aerolinek z aliance Skyteam – z Evropy do USA KLM a poté vnitrostátním letem s Deltou přímo do Myrtle Beach. Levné letenky najdete také u Star Alliance a to konkrétně u společností Lufthansa a United. Kromě samotné Myrtle Beach také zvažte levné letenky do Charlotte či do Jacksonville.

Jaká je doba letu z Prahy do Myrtle Beach?

Přímé letecké spojení Praha – Myrtle Beach bohužel neexistuje. Při cestě do Myrtle Beach je třeba počítat vždy s dvěma přestupy v obou směrech, jelikož do Myrtle Beach nelétá žádný dálkový let z Evropy. Celková doba letu z Prahy do Myrtle Beach se většinou pohybuje mezi 16 a 20 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Myrtle Beach s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 16 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Myrtle Beach?

Letenky z Prahy do Myrtle Beach v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Myrtle Beach

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Myrtle Beach. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Myrtle Beach

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Myrtle Beach či kdekoliv jinde v USA.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Myrtle Beach

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)