Akční letenky Praha – Mexico City

Hledat letenky do Mexico City

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Mexico City.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Mexico City za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Mexico City?

Standardní cena letenek z Prahy do Mexico City se pohybuje mezi 15 000 a 19 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Mexico City pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Mexico City?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Mexico City je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Mexico City za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Mexico City?

Akční letenky Praha – Mexico City nabízí často KLM a Air France, čas od času se objeví dobré ceny letenek u Aeromexico. Špatné ceny ceny nemívá ani španělská Iberia nebo německá Lufthansa.

Jaká je doba letu z Prahy do Mexico City?

Přímé letecké spojení Praha – Mexico City bohužel neexistuje. Při cestě do Mexico City je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Mexico City se většinou pohybuje mezi 16 a 22 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Mexico City s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Mexico City?

Letenky z Prahy do Mexico City v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Mexico City

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Mexico City. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Mexico City

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s dovolenou nejen v samotném hlavním městě, ale kdekoliv jinde v Mexiku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Mexico City

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)