Akční letenky Praha – Malta

Hledat letenky na Maltu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Malta > Akční letenky Praha – Malta

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Maltu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Maltu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Maltu?

Standardní cena letenek z Prahy na Maltu se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Malta pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Maltu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Maltu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Maltu za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Maltu?

Akční letenky Praha – Malta mívá v akci Air Malta, který jako jediný provozuje přímé lety. Často levněji seženete levné letenky na Maltu z okolních letišť, jako je Vídeň či Katowice s Wizzairem nebo Ryanairem. Ryanair z Prahy na Maltu nelétá.

Jaká je doba letu z Prahy na Maltu?

Doba letu z Prahy na Maltu je 2 hodiny 30 minut. Pokud poletíte s přestupem, doba na cestě bude přibližně 5-6 hodin. Doletíte na letiště La Valetta.

 

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Maltu?

Letenky z Prahy na Maltu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Maltu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Maltu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Maltu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Maltě.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce na Maltu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)