Akční letenky Praha – Malaga

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Málagy.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Srí Lanku za vás.

Hledat letenky

Kolik stojí letenka z Prahy do Málagy?

Standardní cena letenky z Prahy do Málagy ve španělské Andalusii se pohybuje mezi 2000 – 4 000 Kč. V případě, že se objeví akční letenky Praha – Malaga, cena může spadnout klidně k 1 000 Kč/zpáteční letenku. 

Kdy je nejlepší koupit letenky do Málagy?

Nejvhodnější doba ke koupi letenek z Prahy do Málagy jsou cca dva až tři měsíce před odletem. Občas se ale objeví akční letenky Praha – Malaga a to především během zimních termínů i jen pár týdnů před odletem. Pokud ale plánujete do Španělska vyrazit během exponovaných termínů jako jsou svátky, Nový rok a letní prázdniny, tak klidně doporučujeme letenky kupovat s větším předstihem.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Málagy?

Z Prahy do španělské Málagy létají přímo pouze dvě aerolinky, nízkonákladový Ryanair a české ČSA. Zatímco letenky s ČSA se pohybují od 2 000 Kč – 4 000 Kč  za zpáteční letenku, s Ryanairem si sem (pokud budete mít štěstí a jste časově flexibilní) můžete zaletět za pár stovek.

Jaká je doba letu z Prahy do Málagy?

Přímý let do Málagy trvá něco málo přes 3 hodiny. Pokud zvolíte letenky s přestupem například v jiném španělském městě, tak počítejte s tím, že na cestě strávíte mnohem víc času.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Málagy?

Letenky z Prahy do Málagy v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Málagy

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Srí Lanku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Málagy

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Srí Lance.

 

 

Nedávné akce do Málagy

Nenech si utéct žádnou super akci!

S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)