Akční letenky Praha – Madeira

Hledat letenky na Madeiru

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Portugalsko > Akční letenky Praha – Madeira

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Madeiru.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Madeiru za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Madeiru?

Standardní cena letenek z Prahy na na Madeiru se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Madeira pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Madeiru?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Madeiru je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Madeiru za ceny okolo třech tisíc korun.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Madeiru?

Akční letenky Praha – Madeira nabízí klasická aerolinka TAP Portugal. V obou směrech je vždy jeden přestup v Lisabonu (který je velmi rychlý a zabere jednotky minut v rámci stejného terminálu). Z Prahy na Madeiru létají během sezóny napřímo Smartwings, a Eurowings, který cenu letenek výrazně snížil. Oba dopravci létají na letiště ve městě Funchal.

Jaká je doba letu z Prahy na Madeiru?

Doba letu Praha – Madeira (Funchal) je 4 hodiny a 35 minut. Pokud poletíte s přestupem přes Lisabon, strávíte na cestě přibližně 7-8 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Madeiru?

Letenky z Prahy na Madeiru v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Madeiru

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Madeiru. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Madeiru

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Madeiře.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce na Madeiru

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)