Akční letenky Praha – Lublaň

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Slovinsko > Akční letenky Praha – Lublaň

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Lublaně.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Lublaně za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Lublaně?

Standardní cena letenek z Prahy do Lublaně se pohybuje mezi 6 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 5 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Lublaň pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Lublaně?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Lublaně je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Lublaně za ceny okolo 5 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Lublaně?

Akční letenky Praha – Lublaň nabízí hlavně aerolinky z Luftansa group – SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines a Lufthansa. Levné letenky mohou občas vypadnout z dílný polského Lotu nebo od srbského dopravce Air Serbia. Jaká je doba letu z Prahy do Lublaně?

Přímé letecké spojení Praha –  Lublaň po krachu slovinské aerolinky Adrie už bohužel neexistuje. Při cestě do Lublaně proto třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Lublaně se většinou pohybuje mezi 3 a 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Lublaně?

Letenky z Prahy do Lublaně v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Lublaně

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Lublaně. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Lublaně

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Lublani.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Lublaně

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)