Akční letenky Praha – Lisabon

Hledat letenky do Lisabonu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Lisabonu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Lisabonu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Lisabonu?

Standardní cena letenek z Prahy do Lisabonu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Lisabon stojí ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Lisabonu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Lisabonu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Lisabonu okolo 3 000 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Lisabonu?

Akční letenky Praha – Lisabon nabízí easyjetTap Portugal. Levné letenky do Lisabonu také občas vypadnou z dílny německé Lufthansy. Nejlevnější letenky do Lisabonu nicméně pořídíte z okolních letišť, nejlépe pak z Vídně, kde se o trasu Vídeň – Lisabon perou nízkonákladoví dopravci Ryanair a Wizzair. Z Prahy Ryanair do Lisabonu nelétá.

Jaká je doba letu z Prahy do Lisabonu?

Přímé let z Prahy do Lisabonu trvá 3 hodiny a 30 minut. Pokud poletíte s přestupem, celková doba na cestě do Lisabonu bude okolo 6 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Lisabonu?

Letenky z Prahy do Lisabonu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Lisabonu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Lisabonu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Lisabonu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen v Lisabonu, ale i v celém Portugalsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Lisabonu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)