Akční letenky Praha – Lima

Hledat letenky do Limy

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Latinská Amerika > Peru > Akční letenky Praha – Lima

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Limy.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Limy za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Limy?

Standardní cena letenek z Prahy do Limy se pohybuje mezi 18 000 a 23 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 16 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Lima pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Limy?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Limy je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Limy za ceny okolo 16 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Limy?

Akční letenky Praha – Lima nabízí často aerolinky ze Skyteamu (Air France či KLM). Variantou je také letět s Delta Airlines přes New York. Čas od času se také objeví dobré ceny letenek do Limy s Iberií přes Madrid. Velmi zřídka má akci LATAM.

Jaká je doba letu z Prahy do Limy?

Přímé letecké spojení Praha – Lima bohužel neexistuje. Při cestě do Limy je třeba počítat s jedním, velmi často i dvěma přestupy v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Limy se většinou pohybuje mezi 18 a 25 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Limy s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 18 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Limy?

Letenky z Prahy do Limy v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Limy

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Limy. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Limy

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Limě či kdekoliv jinde v Peru.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Limy

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)