Akční letenky Praha – Las Vegas

Hledat letenky do Las Vegas

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Las Vegas.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Las Vegas za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Las Vegas?

Standardní cena letenek z Prahy do Las Vegas se pohybuje mezi 15 000 a 18 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Las Vegas pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Las Vegas?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Las Vegas je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Las Vegas za ceny okolo 13 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Las Vegas?

Akční letenky Praha – Las Vegas nabízí často Delta Air Lines, čas od času vypadne také dobrá nabídka z dílny British Airways, se kterými lze do Vegas letět s jedním velmi rychlým přestupem přes Londýn Heathrow.

Jaká je doba letu z Prahy do Las Vegas?

Přímé letecké spojení Praha – Las Vegas bohužel neexistuje. Při cestě do Las Vegas je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Las Vegas se většinou pohybuje mezi 15 a 20 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Las Vegas s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Las Vegas?

Letenky z Prahy do Las Vegas v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Las Vegas

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Las Vegas. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Las Vegas

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Las Vegas nebo kdekoliv jinde v USA.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Las Vegas

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)