Akční letenky Praha – Larnaka

Hledat letenky do Larnaky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Kypr > Akční letenky Praha – Larnaka

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Larnaky.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Larnaky za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Larnaky?

Standardní cena letenek z Prahy do Lanarky se pohybuje mezi 3 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Larnaka pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Larnaky?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Larnaky je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Larnaky za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Larnaky?

Akční letenky Praha – Larnaka nabízí často Wizzair. Velmi dobré ceny má na Kypr také Cyprus Airways, který také provozuje přímé lety. O poznání méně často nabízí dobré ceny letenek Smartwings (ti mají výhodu, že v základní ceně letenky je klasické kabinové zavazadlo). Přímé lety obsluhuje také německý Eurowings.

Jaká je doba letu z Prahy do Larnaky?

Doba letu z Prahy do Larnaky je 3 hodiny a 25 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 7 a 10 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Larnaky?

Letenky z Prahy do Larnaky v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Larnaky

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Larnaky. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Larnaky

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Larnace nebo kdekoliv jinde na Kypru.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Larnaky

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)