Akční letenky Praha – Korfu

Hledat letenky na Korfu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Řecko > Akční letenky Praha – Korfu

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Korfu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Korfu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Korfu?

Standardní cena letenek z Prahy na Korfu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Korfu pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Korfu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Korfu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Korfu za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Korfu?

Akční letenky Praha – Korfu nabízí od roku 2020 nízkonákladový Ryanair. V hlavní sezóně létá z Prahy na Korfu také Smartwings, ti ale bývají dražší. Přes zimu se na Korfu dostanete pouze s přestupem, většinou přes Frankfurt s Lufthansou nebo s Aegeanem přes Athény.

Jaká je doba letu z Prahy na Korfu?

Přímý let z Prahy na Korfu trvá 2 hodiny a 5 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s celkovou dobou na cestě mezi 5 a 8 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Korfu?

Letenky z Prahy na Korfu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Korfu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Korfu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Korfu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Korfu či kdekoliv jinde v Řecku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce na Korfu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)