Akční letenky Praha – Jerevan

Hledat letenky do Jerevanu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Arménie > Akční letenky Praha – Jerevan

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Jerevanu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Jerevanu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Jerevanu?

Standardní cena letenek z Prahy do Jerevanu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Jerevan pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Jerevanu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Jerevanu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Jerevanu za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Jerevanu?

Akční letenky Praha – Jerevan nabízí velmi často nízkonákladová společnost Wizz Air. Čas od času nabízí dobré ceny letenek z Prahy do Jerevanu také polský LOT či Lufthansa. V každém případě se ale podívejte na okolní letiště jako je Vídeň či Berlín, odkud se do Jerevanu dá dostat často levněji.

Jaká je doba letu z Prahy do Jerevanu?

Přímé letecké spojení Praha – Jerevan provozuje jednou týdně letecká společnost Wizz Air. Let do Jerevenu trvá 3 hodiny a 55 minut. Když se vám podaří sehnat letenky do Jerevanu s přestupem, tak vám cesta zabere 6-8 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Jerevanu?

Letenky z Prahy do Jerevanu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Jerevanu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Jerevanu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Jerevanu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Jerevanu či kdekoliv jinde v Arménii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Jerevanu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)