Akční letenky Praha – Ibiza

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Ibizu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Ibizu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Ibizu?

Standardní cena letenek z Prahy na Ibizu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Ibiza pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Ibizu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Ibizu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Ibizu za ceny okolo 5 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Ibizu?

Akční letenky Praha – Ibiza nabízí v letní sezoně tuzemský Smartwings a levné letenky občas vypadnou z dílny Vuelingu, Lufthansy nebo Iberie. Levnou alternativou můžou být spoje z Německa a Vídně.

Jaká je doba letu z Prahy na Ibizu?

Přímé letecké spojení Praha – Ibiza operuje v letní sezoně Smartwings a trvá něco přes 2 hodiny, jinak je potřeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Ibizu s přestupem se pohybuje mezi 4 a 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Ibizu?

Letenky z Prahy na Ibizu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku na Ibizu. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Ibizu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Ibizu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Ibizu.

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Ibizu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Ibizu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)