Akční letenky Praha – Havana

Hledat letenky do Havany

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Havany.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Havany za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Havany?

Standardní cena letenek z Prahy do Havany se pohybuje mezi 18 000 a 21 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Havana pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Havany?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Havany je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Havany za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Havany?

Akční letenky Praha – Havana nabízí často Air France. Ovšem počítejte, že cestou bývá delší přestup v Kanadě. Čas od času vypadnou akční letenky z Prahy do Havany od Turkish Airlines. Mrkněte se také na charterové letenky z Německa, které nabízí Condor nebo španělská Iberia.

Jaká je doba letu z Prahy do Havany?

Přímé letecké spojení Praha – Havana bohužel neexistuje. Při cestě do Havany je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Havany se většinou pohybuje mezi 16 a 24 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Havany s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Havany?

Letenky z Prahy do Havany v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Havany

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Havany. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Havany

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Havaně nebo kdekoliv jinde na Kubě.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Havany

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)