Akční letenky Praha – Gan

Hledat letenky na Gan

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Maledivy > Akční letenky Praha – Gan

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na ostrov Gan.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Gan za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Gan?

Standardní cena letenek z Prahy na ostrov Gan se pohybuje mezi 19 000 a 23 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Gan pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Gan?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Gan je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Gan za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Gan?

Akční letenky Praha – Gan nabízí kombinace dopravců Qatar Airways nebo Lufthansou s Srilankan. Jiné spojení na ostrov Gan z Prahy (ani s přestupem) neexistuje.

Jaká je doba letu z Prahy na Gan?

Přímé letecké spojení Praha – Gan bohužel neexistuje. Při cestě na Gan je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v Dohá, obvykle však se dvěma přestupy, navíc v Colombu. Celková doba letu z Prahy na Gan se většinou pohybuje mezi 25 a 35 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Gan s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 25 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Gan?

Letenky z Prahy na Gan v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Gan

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Gan. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Gan

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na ostrově Gan nebo kdekoliv jinde na Maledivách.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce na ostrov Gan

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)