Akční letenky Praha – Faro

Hledat letenky do Fara

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Fara.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Fara za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Fara?

Standardní cena letenek z Prahy do Fara se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Faro pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Fara?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Fara je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Fara za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Fara?

Akční letenky Praha – Faro čas od času nabízí Lufthansa s přestupem v Mnichově či Frankfurtu. levné letenky nabízí také potrugalský TAP Air. Přes Brusel dobře vychází letenky do Fara s Brussels. Jestli vám nevadí dojet na okolní letiště, z Vídně či Berlína nabízí často parádní ceny letenek Ryanair a Wizzair.

Jaká je doba letu z Prahy do Fara?

Přímý let Praha – Faro neexistuje. Během hlavní letní sezóny je provozoval dříve Smartwings, mimo sezónu musíte letět s přestupem. Potom celková doba na cestě bude  5 a 8 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Fara?

Letenky z Prahy do Fara v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Fara

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Fara. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Fara

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou ve Faru či kdekoliv jinde v Portugalsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Fara

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)