Akční letenky Praha – Brusel

Hledat letenky do Bruselu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Bruselu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Bruselu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Bruselu?

Standardní cena letenek z Prahy do Bruselu se pohybuje mezi 2 000 a 3 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Brusel pořídíte i pod touto hranicí.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Bruselu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Bruselu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Bruselu okolo jednoho tisíce Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Bruselu?

Akční letenky Praha – Brusel nabízí často Brussels Airlines, které jako jediné létají na hlavní letiště Brusel Zaventem. Na vedlejší letiště Charleroi se dostanete z Prahy s Ryanairem, nicméně nezapomeňte, že Charleroi je od centra Bruselu opravdu daleko (více než 60 km).

Jaká je doba letu z Prahy do Bruselu?

Let z Prahy do Bruselu trvá 1 hodinu a 25 minut. Tedy v případě, že poletíte na letiště Zaventem. Doba letu na letiště Brussel Charleroi je 1 hodina a 15 minut.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Bruselu?

Letenky z Prahy do Bruselu  v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Bruselu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Bruselu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Bruselu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Bruselu nebo kdekoliv jinde v Belgii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Bruselu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)