Akční letenky Praha – Barcelona

Hledat letenky do Barcelony

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Barcelony.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Barcelony za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Barcelony?

Standardní cena letenek z Prahy na Barcelony vychází okolo 2 000 až 5 000 Kč. V případě akční letenky Praha – Barcelona se můžete dostat i pod 2 000 Kč. A když se na vás usměje štěstí, narazíte na nějakou super mega akci, dostanete se i pod tuhle cenovku.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Barcelony?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Barcelony je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. Zejména u Barcelony si pohlídejte, abyste nevyrazili v době, kdy je tam nějaký veletrh. Potom ceny letenek letí strmě vzhůru klidně až k 10 000 Kč za zpáteční letenku.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Barcelony?

Akční letenky Praha – Barcelona vychází nejlevněji s Ryanairem nebo s Vuelingem. Levné letenky do Barcelony také občas vypadnou i z aerolinky Eurowings. Nebojte se letenky srovnat i s klasickými aerolinkami jako je např. Lufthansa nebo TAP.

Jaká je doba letu z Prahy do Barcelony?

Přímé letecké spojení Praha – Barcelona je 2 hodiny a 20 minut. Pokud poletíte s přestupem, strávíte na cestě okolo čtyřech hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Barcelony?

Letenky z Prahy do Barcelony si v jakémkoliv termínu najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Barcelony

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Barcelony. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Barcelony

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s výletem či dovolenou ve Španělsku či konkrétně v Barceloně.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Barcelony

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)