Akční letenky Praha – Alicante

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Alicante.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Alicante za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Alicante?

Standardní cena letenek z Prahy do Alicante se pohybuje mezi 5 000 a 7 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Alicante pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Alicante?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Alicante je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Alicante za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Alicante?

Akční letenky Praha – Alicante nabízí čas od času Vueling s přestupem v Barceloně. Levné letenky do Alicante také občas vypadnou z dílny Star Alliance (Lufthansa, SWISS, Brussels, Austrian) nebo Iberie.
Cenově výhodnou alternativou může být Ryanair který létá v letní sezoně napřímo z Pardubic.

Jaká je doba letu z Prahy do Alicante?

Přímé letecké spojení Praha – Alicante provozuje aerolinka Eurowings. Přímý let trvá necelé 3 hodiny. Při cestě do Alicante s jedním přestupem v obou směrech počítejte s celkovou dobu letu mezi 4 a 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Alicante?

Letenky z Prahy do Alicante v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Alicante

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Alicante. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Alicante

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Alicante.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Alicante

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)