Trinidad a Tobago

Koronavirus Trinidad a Tobago

Aktuální cestovní opatření v souvislosti s COVID-19

Od 1. července 2022 je zrušena povinnost předkládat před cestou na Trinidad a Tobago negativní test. V praxi to znamená, že cestování na toto karibské souostroví je opět zcela bez podmínek.

Od 1. června 2022 je zrušena povinnost vyplňovat před cestou na Trinidad a Tobago tzv. „TT Travel Pass“, jenž pozbude platnosti. V praxi to znamená, že se otevírá cesta na T&T také neočkovaným cestovatelům, kterým bude k vstupu stačit negativní test. Ten ostatně stále budou potřebovat také očkovaní cestovatelé.

Od 27. března 2022 je možné k cestě na Trinidad kromě PCR testu alternativně využít také AG test.

Podmínky pro cestování na Trinidad a Tobago

Pro cestu na Trinidad a Tobago již platí stejná pravidla „jako dřív“ – tj. naprosto žádná „COVID byrokracie“.

 • Negativní test: NE
 • Očkování: NE
 • Prodělání nemoci: NE

Za účelem cestování doporučujeme využívat tzv. „COVID pas EU“ neboli Digitální zelený certifikát.

 • Karanténa: NE
 • Formulář: NE

Cestování s dětmi

Pro děti a mladistvé platí stejná pravidla příjezdu jako pro dospělé osoby.

Cestování mezi Trinidadem a Tobagem

Dopravní spojení mezi Trinidadem a Tobagem je v provozu. Carribean Airlines provozují několik letů denně a využít lze také služeb trajektů, které ovšem mají poníženou kapacitu. Mezi ostrovy jezdí lodě společností APT James, T&T Spirit a Galleons Passage. Vystačíte si s dokladem o očkování.

Opatření na Trininadu a Tobagu

  Více informací na téma „Koronavirus na ostrovech Trinidad a Tobago“ naleznete na oficiálním turistickém webu Trinidadu nebo na stránkách Velvyslanectví ČR v Bogotě.

  Podmínky návratu z Trinidadu a Tobaga do ČR

  Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  Máš jakýkoliv dotaz na téma „Koronavirus na ostrovech Trinidad a Tobago“? Nejsou Ti  jasné cestovní podmínky? Žádný dotaz není špatný, rádi Ti poradíme v komentářích níže. 🙂

  Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

  Navrhni úpravu textu
  Poslední aktualizace: 7. 7. 2022

  Akce

  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)