Bhútán

Koronavirus v Bhútánu

Itineráře
0 vzorů
Seznamka
0 lidí

Aktuální cestovní opatření v souvislosti s COVID-19

Od 4. července 2022 schválil Bhútán zavedení programu „Test & Go“ a od 23. září 2022 umožní přijet i zahraničním cestovatelům. Přijíždějící turisté se po příletu do země podrobí PCR testu a pokud je jeho výsledek negativní (obdrží jej do 24 hodin, během nichž se samoizolují na hotelu), nemusí nastupovat do 5denní karantény.

Podmínky pro cestování do Bhútanu

Pro cestu do Bhútánu je nutné disponovat očkovacím certifikátem. Mezi další podmínky se řadí popříletový test (samoizolace do obdržení výsledku), registrace cestovní agenturou vč. zaplacení vysokého poplatku a turistické vízum.

 • Negativní test: NE
 • Očkování: ?
 • Prodělání nemoci: ?

Za účelem cestování doporučujeme využívat tzv. „COVID pas EU“ neboli Digitální zelený certifikát.

 • Registrace: ANO – všichni cestovatelé musí být registrováni u lokální certifikované cestovní kanceláře a uhradit denní poplatek á 200 USD
 • Kontrolní test: ANO – popříletový PCR test s negativním výsledkem = přeskočení 5denní karantény
 • Karanténa: dle výsledku testu
 • Formulář: NE
 • Vízum: ANO

Cestování s dětmi

Nejsou známy výjimky pro nezletilé cestovatele.

Opatření na místě

  Více informací na téma „Koronavirus v Bhútánu“ naleznete na Velvyslanectví ČR v Dillí nebo na oficiálním turistickém webu.

  Podmínky návratu z Bhútánu do ČR

  Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  Máš jakýkoliv dotaz na téma „Koronavirus v Bhútánu“? Nejsou Ti  jasné cestovní podmínky? Žádný dotaz není špatný, rádi Ti poradíme v komentářích níže. 🙂

  Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

  Navrhni úpravu textu
  Poslední aktualizace: 7. 7. 2022

  Akce

  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)