Americká Samoa

Koronavirus Americká Samoa

Itineráře
0 vzorů
Seznamka
0 lidí

Aktuální cestovní opatření v souvislosti s COVID-19

Od 15. listopadu 2022 jsou zrušeny všechny vstupní podmínky na Americkou Samou zavedené v souvislosti se šířením nemoci „COVID-19“. Nově není nutné předkládat doklady bezinfekčnosti ani žádat o autorizaci cesty lokální autority.

Od 23. září 2022 je zrušen limit po příjezdy cizinců a přijíždějící cestovatelé nově nepotřebují absolvovat PCR test s negativním výsledkem před cestou (zdroj).

Od srpna 2022 je povolen příjezd zahraničním cestovatelům bez toho, aniž by museli strávit min. 72 hodin před cestou na území Samoy nebo Spojených států amerických.

Podmínky pro cestování na Americkou Samou

Pro cestu na Americkou Samou již platí stejná pravidla „jako dřív“ – tj. naprosto žádná „COVID byrokracie“. Po příletu pouze vyplníte zdravotnický formulář.

 • Negativní test: NE
 • Očkování: NE
 • Prodělání nemoci: NE

Za účelem cestování doporučujeme využívat tzv. „COVID pas EU“ neboli Digitální zelený certifikát.

 • Karanténa: NE
 • Formulář: ANO – k vyplnění uvnitř TalofaPassu (max. 24 hodin před příjezdem) nebo po příletu

Cestování s dětmi

Pro děti a mladistvé platí stejná pravidla příjezdu jako pro dospělé osoby.

Opatření na místě

  Více informací na téma „Koronavirus Americká Samoa“ naleznete na oficiálních turistických stránkách nebo v aplikaci TalofaPass.

  Podmínky návratu z Americké Samoy do ČR

  Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  Máš jakýkoliv dotaz na téma „Koronavirus  Americká Samoa“? Nejsou Ti  jasné cestovní podmínky? Žádný dotaz není špatný, rádi Ti poradíme v komentářích níže. 🙂

  Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

  Navrhni úpravu textu
  Poslední aktualizace: 3. 12. 2022

  Akce

  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)