Zpáteční letenky z Prahy do Paříže i v létě
21.6.2024

Zpáteční letenky z Prahy do Paříže i v létě

od 1 445

O této nabídce

Ještě jsi nevyšplhal na Eiffelovku, neprocházel se po zahradách Versailles a nedal si lahodný croissant s výhledem na Seinu? Tak je nejvyšší čas to napravit! Díky aerolince Vueling pořídíš zpáteční letenky z Prahy do Paříže (na letiště Orly) za velice sympatickou cenovku začínající na 1 445 Kč. Kratší i delší termíny jsou dostupné v během července, poté od září až do prosince letošního roku. Tak si zaleť do romantického hlavního města Francie třeba na otočku od 9. do 11. září. 

V ceně letenky máš zdarma přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 x 30 x 20 cm. Větší kabinový bágl si přikoupíš od 648 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 15 kg tě vyjde na jednosměrný příplatek začínající na 1 046 Kč.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do romantické Paříže

Taky ti v břiše poletují motýlci? Paříž je prostě láska na první pohled! Posnídej křupavý croissant na lavičce nad Seinou, zaposlouchej se do zvonění všudypřítomných kostelů nebo sleduj ruch velkoměsta z tolik milované Eiffelovky. Navštiv záhadnou Mona Lisu ve strhujícím Louvru nebo se nech okouzlit majestátní katedrálou Notre Dame. Z Lucemburských zahrad se projdi po některém z úchvatných mostů až k posvátné bazilice Sacré Coeur. A navečer? Určitě sklenička šampaňského a kabaretní představení v Moulin Rouge – chrámu noční Paříže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 445 Kč
Zpáteční letenky z Prahy do Paříže i v létě


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)