Zpáteční letenky na Kapverdy z Mnichova s TAP Air
23.1.2023

Zpáteční letenky na Kapverdy z Mnichova s TAP Air

7 682

O této nabídce

Zaleť si za sluníčkem a plážovým relaxem na exotické Kapverdy. S TAP Air Portugal teď jen za 7 682 Kč! V nabídce je spousta podzimních termínů od září až do prosince s odletem z Mnichova a kratším či delším přestupem v Lisabonu (dle vybraného letu), cílovou destinací je ostrov Boa Vista. Co třeba termín 20. listopadu – 2. prosince?

V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou příručních zavazadel: většího o rozměrech max. 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 8 kg, druhé o rozměrech do 40 x 30 x 15 cm a hmotnosti 2 kg. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku od 24 EUR.

Podmínky pro cestování

Cestování na Kapverdy

Cestování na Kapverdy je aktuálně bez COVID restrikcí – nevyžaduje se očkování ani negativní test. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku 3 400 CVE (cca 700 CZK). Více informací naleznete na naší stránce Koronavirus na Kapverdách.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Kapverdy z Mnichova

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Slunná dovolená na Kapverdách

Boa Vista, doslova krásný výhled, je ostrovem zábavy i odpočinku. Nekonečné písečné pláže omývané azurovou vodou oceánu vábí k relaxu, mezitím co na vlnách si užívají surfaři a vyznavači jiných vodních sportů. Vnitrozemí ostrova láká všechny, kterým v žilách pulzuje adrenalin – písečné duny jsou scenérií sandboardingu a off-roadu na čtyřkolkách. Ubytujte se v Sal Rei, kde najdete všechny hotely, obchody a restaurace. Na výlet jeďte do přírodní rezervace Ilheu de Curral Velho, kde budete pozorovat mořské želvy a exotické ptactvo. Jednou z nejoblíbenějších pláží je Praia de Santa Monica tahnoucí se téměř 19 kilometrů!

Ubytování na Kapverdách

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking nebo AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pro jistotu vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky na Kapverdy z Mnichova

Zpáteční letenky na Kapverdy z Mnichova s TAP Air

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)