Zimní letenky z Bratislavy na Maltu
6.12.2021

Zimní letenky z Bratislavy na Maltu

381

O této nabídce

Doslova za pár stovek si můžete během nadcházejících týdnů zaletět na středomořský ostrov Maltu. Zpáteční letenky z Bratislavy na Maltu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za krásné ceny začínající na 381 Kč neboli 15 €. Dopravce na trase operuje 2× týdně (středy a neděle), přičemž adekvátní časová dotace pro zimní výlet na Maltu je naší optikou právě od středy do neděle – viz příkladové termíny.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Pro cestování na Maltu je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Malta momentálně spadá do „červené kategorie“.

Tranzit na BTS

Tranzit na letiště v Bratislavě je dovolen i během slovenského lockdownu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během podzimu jsou již ceny pronájmů vozů příznivější ve srovnání s hlavní letní sezonou a půjčení malého auťáku vyjde cca na 1 200 Kč / 5 dnů.

Náhled letenky z Bratislavy na Maltu za 381 Kč

Zimní letenky z Bratislavy na Maltu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)