Zimní letenky k Rudému moři do Egypta – z Vídně do Hurghady
11.11.2023

Zimní letenky k Rudému moři do Egypta – z Vídně do Hurghady

1 967

O této nabídce

Uleťte podzimním plískanicím nebo později zimním mrazíkům do teplých krajin. Neochvějnou klasikou je dovolené u Rudého moře v Egyptě, kam se ovšem můžete snadno vydat také na vlastní triko (bez cestovní kanceláře). Levné letenky pořídíte na lince Wizz Airu z Vídně do Hurghady, přičemž cena za zpátečku vyjde na 1 967 Kč (tradičně tato částka platí pro členy WDC, zatímco ostatní cestovatelé si budou muset 10 € / směr připlatit). Dopravce linku po čas platnosti zimního letového řádu obsluhuje 2× týdně (čtvrtek a neděle), díky čemuž si do Egypta zaletíte třeba jen na prodloužený víkend.

Veškeré informace o letišti v Hurghadě (HRG), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či okolních resortů, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za nerušeným odpočinkem do Hurghady

Před pár desítkami let byla Hurghada neznámou rybářskou vesničkou. Dnes je, díky svým nekonečným plážím, Rudému moři a věčnému teplu cílem nespočtu zvědavců, co si tu užívají typického arabského života nejen při smlouvání a popíjení přeslazeného jablečného čaje na bazaarech, ale i při procházkách v místní Marině a ochutnávání dokonalého kebabu, kterému tu říkají shawarama. Pak sednou na autobus a hurá do Káhiry! Vstříc pyramidám i Tut-anch-Amonovi. V islámské Káhiře, která vůbec není víc islámská, zato o moc krásnější, se cítí jak v Pohádkách tisíce a jedné noci a v noci si na střeše hotelu zakouří vodní dýmku, protože ta tady chutná nějak jinak! Užijete si tenhle výlet taky tak?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Náhled letenky z Vídně do Hurghady za 1 967 Kč

Zimní letenky k Rudému moři do Egypta – z Vídně do Hurghady


Bude se hodit

Letiště Hurghada (HRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)