Zimní Edinburgh: z Prahy nebo Vídně do Skotska
9.1.2023

Zimní Edinburgh: z Prahy nebo Vídně do Skotska

od 757

O této nabídce

K zimnímu výletu do Skotska láká cestovatele nízkonákladová aerolinka Ryanair. V jejím rezervačním systému totiž ulovíte levné zpáteční letenky z Prahy i Vídně. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Edinburghu začínají na 1 078 Kč a za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny primárně pořídíte týdenní výlety (od neděle do neděle). Pestřejší nabídka termínů na vás čeká při odletech z Vídně, odkud zpáteční letenky do Edinburghu vyjdou na 757 Kč. Vybírat lze z čistě víkendových výletů od páteční večera do nedělního dopoledne. Případně si lze pobyt ve Skotsku prodloužit a na Britské ostrovy letět již ve středu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Skotska

Při cestě do Skotska již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do Velké Británie je zkrátka „jako dřív“. Nezapomeňte ale na cestovní pas! Detailní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Skotska, zejména během zimních měsíců, bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Týdenní pronájem malého vozu vyjde na cca 5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně do Edinburghu za 757 Kč

Zimní Edinburgh: z Prahy nebo Vídně do Skotska


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)