Závěr léta v chorvatském Splitu: z Vídně
3.7.2023

Závěr léta v chorvatském Splitu: z Vídně

712

O této nabídce

Závěr léta v tradiční destinaci? Zaleťte si do Chorvatska během září, letenky u Wizz Airu pořídíte doslova za pár stovek. V rezervačním systému dopravce zakoupíte zpáteční letenky z Vídně do Splitu za ceny od 712 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset připlatit á 10 € / směr). Růžový dopravce bude na lince létat přes celé léto až do 11. října 2023 a nabídne turistům tři rotace týdně (pondělí, středa, pátek).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti ve Splitu (SPU), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města nebo dalších přilehlých destinací, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 712 Kč

Závěr léta v chorvatském Splitu: z Vídně


Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)