Zářijový LM zájezd z Prahy na Krétu s all inclusive
12.9.2023

Zářijový LM zájezd z Prahy na Krétu s all inclusive

7 190

O této nabídce

Nechte se zlákat last minute nabídkou cestovní kanceláře Čedok a vydejte si užít babí léto na řecký ostrov Kréta. Balíček obsahující týdenní pobyt ve 3* hotelu Creta Aquamarine se stravováním formou all inclusive, zpáteční letenku na přímých letech z Prahy (PRG) do Heraklionu (HER) a zpět operovaných aerolinkou Smartwings, služby česky mluvícího delegáta na místě i transfer z letiště aka „zájezd z Prahy na Krétu“ pořídíte za pěknou cenu 7 190 Kč. S rozmýšlením příliš dlouho neváhejte, počet míst je omezen a odlet připadá již na zítřejší večer.

Nuda na Krétě? Nesmysl

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí vašeho cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád:
    • 13. 9. -> Praha – Heraklion -> 19:20 – 23:10
    • 20. 9. -> Heraklion – Praha -> 23:55 – 01:50 (+1)
  • Hotely:
    • 3* Crete Aquamarine za 7 190 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled zájezdu z Prahy na Krétu s all inclusive za 7 190 Kč

Zářijový LM zájezd z Prahy na Krétu s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Heraklion (HER)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)