Zářijové letenky z Prahy na Kypr do Larnaky
27.7.2021

Zářijové letenky z Prahy na Kypr do Larnaky

566

O této nabídce

Velmi levné letenky z Prahy na Kypr ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Larnaky začínají na 566 Kč. Na výběr je pestrá paleta termínů napříč celým zářím, přičemž díky dvou týdenním rotacím (čtvrtek a neděle) můžete z Prahy na Kypr vyrazit na celý týden anebo klidně jen na prodloužený víkend. Nejlevnější letenky na vás dnes u Wizz Airu čekají přímo v jejich mobilní aplikaci, kde dopravce nabízí slevu 20 % z ceny letenky. Ano, jsou to sice drobné desetikoruny – ale ledová káva na pláži „zdarma“ (čti: právě za ty ušetřené desetikačky) přijde vhod, ne?

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Česká republika je z pohledu Kypru zařazena v „zelené kategorii zemí“. Před cestou na ostrov není třeba podstupovat žádné testy. Vystačíte si s vyplněným příjezdovým formulářem ve formě tzv. „Cyprus Flight Passu“. Více informací o cestách na Kypr se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Larnace.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kypr je momentálně zařazen do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 26. 8. – 2. 9. za 598 Kč (bez WDC za 1 118 Kč ) -> v mobilní aplikaci s WDC 566 Kč
  • 12. – 19. 9. za 988 Kč (bez WDC za 1 508 Kč)
  • 16. – 19. 9. za 858 Kč (bez WDC za 1 378 Kč)
  • 16. – 23. 9. za 648 Kč (bez WDC za 1 168 Kč)
  • 23. – 26. 9. za 988 Kč (bez WDC za 1 508 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během závěru léta můžete počítat s cenami pronájmu kolem 700 Kč/den (viz příkladový termín).

Náhled letenky z Prahy na Kypr za 566 Kč

Zářijové letenky z Prahy na Kypr do Larnaky


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)