Zanzibar z Vídně
21.1.2021

Zanzibar z Vídně

12 771

O této nabídce

Zanzibar je podle naší redakce jednou z TOP 5 nejžhavějších destinací roku 2021. Nyní jsou v prodeji akční letenky! Zpáteční letenky z Vídně na Zanzibar s pohodlnými přestupy a odbaveným zavazadlem zdarma nabízíme již od 12 771 Kč! Další variantou je odlet z Drážďan, a to dokonce již od 12 007 Kč. V obou variantách poletíte na křídlech pětihvězdičkové letecké společnosti Lufthansa. K odbavenému zavazadlu o hmotnosti až 23 kg si s sebou budete moci vzít také zavazadlo příruční, a to o maximálních rozměrech 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg. Termíny jsou dostupné od března 2021. My doporučujeme především měsíce červen, červenec, srpen a září – v těchto měsících vás potěší slunečné dny, období sucha a maximální denní teploty okolo 30 °C.

Tropický Zanzibar

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Odlet z Vídně a COVID-19

Tranzitující cestující mohou vstoupit do Rakouska i bez prokázání se negativním testem na COVID-19, bez povinné karantény po příjezdu i bez elektronické registrace. Tyto podmínky vstupu platí pouze pro cestující, pro které je Rakousko cílovou destinací. Tranzitující cestující mohou zastavit v Rakousku pouze na dobu nezbytně nutnou, např. na návštěvu WC nebo při přestupu na jiný dopravní prostředek. Více informací najdete na webu MZV ČR. Stejné podmínky platí i pro odlet z Drážďan a cestující tranzitující Německem, více na webu MZV ČR.

Zanzibar je souostroví patřící Tanzanii a tak pravidla pro vstup a pobyt na Zanzibaru upravují tanzanská pravidla. Pro vstup na území Zanzibaru není nutné se prokázat negativním testem na COVID-19 ani v souvislosti s epidemií koronaviru splňovat žádné zvláštní podmínky. Samozřejmostí je splňovat běžné podmínky vstupu. Aktuální informace k cestám na Zanzibar sledujte na webu MZV ČR vládních stránkách Tanzanie. Na Zanzibaru nejsou zavedena žádná karanténní opatření, hygienická opatření jsou pouze ve formě obecných doporučení. Po návratu ze Zanzibaru do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit PCR test na COVID-19. Děti do věku 5 let jsou od této povinnosti osvobozeny. Více informací na stránkách MZV ČR.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k vysoké poptávce vám doporučujeme s rezervací ubytování dlouho nečekat. Zvolte ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace a vyhnete se tak případným problémům v souvislosti s epidemií koronaviru.

Víza

Souostroví Zanzibar je oficiálně součástí Tanzanie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk – víza získáte po příletu přímo na letišti za poplatek 50 USD. Přečtěte si více o vízové povinnosti na Zanzibar zde.

Náhled letenky

Zanzibar z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Drážďany (DRS)

Letiště Vídeň (VIE)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)