Zakonči léto na Kanárských ostrovech – Tenerife z Vídně
7.8.2020

Zakonči léto na Kanárských ostrovech – Tenerife z Vídně

920

O této nabídce

Akční letenky nízkonákladových dopravců z vídeňského letiště Schwechat nepřestávají překvapovat. Zakončete léto parádní koupačkou na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrově Tenerife, již za 920 Kč. Tato cena však platí pouze pro členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte, za zpáteční letenku zaplatíte 1 446 Kč, což i tak je velice lákavá cena. Jestliže ale létáte často alespoň ve dvou osobách, zauvažujte nad jeho pořízením, neboť již během těchto letů se vám investice vrátí. V rezervačním systému aerolinky se nachází kupa termínů skrz celé září a říjen.

Pokud byste chtěli raději letět z Prahy, máte možnost využít služeb tuzemské aerolinky Smartwings. Ceny za zpáteční letenku překonávají hranici 7 700 Kč. Je tedy jen na vás, zdali za tuto cenu zakoupíte letenku jen pro sebe nebo z Vídně pro celou rodinu.

Před odletem do Španělska nezapomeňte vyplnit tento online formulář. Následně obdržíte QR kód, který ukážete příslušným orgánům na letišti po příletu.

Proč navštívit Tenerife?

Tenerife není jen plážovou destinací, přestože pláže má dlouhé, čisté a nádherné. Tenerife má také hory a útesy a výborné restaurace, delfíny, velryby a zábavní parky. Pojďme je spolu poznat. Jungle park je zoologickou zahradou laděnou do tropického stylu, Jardín Botánico dává na odiv 3000 exotických rostlin. Siam park s thajskou tématikou je vodním rájem s nepřeberným množstvím klouzaček, tobogánů, bazénů a s divokou řekou, která vás sveze skrze pestrobarevné akvárium. Tenerife se pyšní také horou Mount Teide s úžasnými výhledy, a delfíny, které můžete pozorovat v přilehlých vodách oceánu. Den zakončete v michelinské restauraci M.B. (Martín Berasategui) a pozorováním hvězdné oblohy, protože Tenerife nabízí jedny z těch nejúchvatnějších pohledů na ni.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Termíny:
  • 27. srpen – 3. září
  • 5. – 10. září
  • 8. – 12. září
  • 10. – 17. září
  • 22. – 26. září
  • 29. září – 1. říjen
  • 1. – 6. říjen
  • 8. – 15 říjen

Ubytování

Nejlepší nabídky střechy nad hlavou naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. Pro jistotu však doporučujeme rezervovat ubytování nabízející bezplatnou možnost storna. Mrkněte například na tyto apartmány Palacio de Daoiz s vířivkou za 947 Kč/os./noc. 

Autopůjčovna

Jednotlivé Kanárské ostrovy, a Tenerife není výjimkou, poznáte bez diskuze nejlépe se zapůjčeným autem. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky z Vídně na Tenerife za 920 Kč

Zakonči léto na Kanárských ostrovech - Tenerife z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)