Za teplejší zimou na Kypr: z Vídně do Pafosu
12.1.2023

Za teplejší zimou na Kypr: z Vídně do Pafosu

816

O této nabídce

Nebaví vás vlezlé počasí, kdy venku není pořádná zima se sněhem a na druhou stranu okamžitý stav atmosféry nepřipomíná ještě ani jaro? Pak odleťte za teplejší zimou na středomořský ostrov Kypr. Zpáteční letenky z Vídně do Pafosu ulovíte v rezervačním systému Ryanairu za ceny od 816 Kč. Linka z Vídně je do konce zimního letového řádu obsluhována 2× týdně (čtvrtek a pondělí), díky čemuž si můžete na západní pobřeží Kypru zaletět klidně je na delší prodloužený víkend a načerpat energii ze slunečních paprsků.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v zimních termínech vyjde doslova na hubičku neboli cca 350 Kč /den.

Náhled letenky z Vídně do Pafosu za 816 Kč
Za teplejší zimou na Kypr: z Vídně do Pafosu

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)