Za krásami podzimní Černé Hory
20.6.2022

Za krásami podzimní Černé Hory

494

O této nabídce

Toužíte po cestování bez davů lidí, po poznávání autentických měst, opuštěných hor a po milém seznámení s místními obyvateli? Táhne vás to do krajin ještě nepoznamenaných masovým turismem? Máme pro vás tajný tip – Černou Horu v podzimních měsících. Letenky z Vídně do černohorské Podgorice jsou teď v prodeji za pouhých 494 Kč, a to na širokou škálu termínů od září až do prosince. Podzim je nečekaně úchvatným obdobím pro návštěvu tohoto koutu Evropy – na moři se odráží poslední hřejivé paprsky slunce, otužilejší láká moře ke koupeli, pohoří se zbarví teplými podzimními odstíny a historická města se vylidní. V křivolakých uličkách zůstanou jen místní obyvatelé a jejich vřelost. Ať už se do Černé Hory chystáte na horskou turistiku nebo na decentní oslavy vánočních svátků bez komerční atmosféry a všudypřítomného nakupování, budete mile překvapeni.

Z Vídně do Podgorice se proletíte na palubě letadla nízkonákladové společnosti Wizz Air. V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti do 20 kg za poplatek od 15 EUR. Na uvedené ceny letenek dosáhnete i bez členství ve věrnostním klubu Wizz Air Discount Club.

Černá Hora – neprávem opomíjená země Jadranu

Zapomenutá zemička Jadranu vábící svou překrásnou přírodou, kulturou, vůní lahodného pršutu a omamností červeného vína. Zastavte se na jihu, ve vlnách moře a na písku daleko předaleko se táhnoucí pláže Velika Plaža. Ochutnejte místní sladkosti, na nichž nebylo šetřeno s cukrem, a silnou kávu z džezvy. Plachtěte a kochejte se krajinou zrcadlící se na hladině. Vypravte se na sever do hor, mezi ledovcová jezera a rozeklaná skaliska. Zdolejte Bobotov Kuk ( 2525 m.n.m.), zkroťte divokou vodu řeky Tary, tak nádherně tyrkysovou, že neuvěříte vlastním očím. Poznejte krásy krasových jeskyní, zdřímněte si u romantické salaše obklopeni stády ovcí…

Podmínky pro cestování

Pro vstup do Černé Hory ani pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže k době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Černé Hoře.

Levné letenky do Černé Hory

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT letenku

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Podgorici

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování v Podgorici. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Podgorici

Chcete poznat černohorské krásy za hranicí hlavního města? Pronájem auta a poznávání krajiny po vlastní ose je nejpohodlnější cestou, jak Černou Horu procestovat. Abyste ušetřili, doporučujeme vám rezervovat automobil skrze naší autopůjčovnu.

Náhled letenky do Černé Hory z Vídně

Za krásami podzimní Černé Hory

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)