Za exotikou na Mauricius – first minute letenky z Prahy
13.7.2022

Za exotikou na Mauricius – first minute letenky z Prahy

13 102

O této nabídce

Pokud dokážete plánovat s dostatečným předstihem, můžete ulovit letenky na exotický ostrov Mauricius za prima cenu. V nabídce rakouské letecké společnosti Austrian Airlines pořídíte zpáteční letenky z Prahy na Mauricius za pěknou cenu 13 102 Kč. Termíny jsou dostupné během února a března příštího roku. Cestou na Mauricius i zpět vás čeká vždy jeden klidný přestup ve Vídni.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius stačí pouze vyplnit příjezdový formulář! Všechny ostatní restrikce byly od 1. července 2022 zrušeny.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Austrian Airlines
  • Zavazadla: velký příručák (max. 55 × 40 × 23 cm a 8 kg)
  • Dostupnost: únor & březen 2023
  • Příkladové termíny:
    • 14. – 22. 2. za 13 102 Kč
    • 28. 2. – 10. 3. za 13 102 Kč
    • 7. – 17. 3. za 13 102 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Mauricius

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 102 Kč

Za exotikou na Mauricius – first minute letenky z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)