Z Vídně na Seychely s Etihad Airways + zastávka v Abú Dhabí
6.9.2022

Z Vídně na Seychely s Etihad Airways + zastávka v Abú Dhabí

14 437

O této nabídce

Aktuální akční tarif letecké společnosti Etihad Airways láká k výletu na Seychely. Zpáteční letenky z Vídně na toto rajské souostroví ležící ve vodách Indického oceánu ulovíte za 14 437 Kč. Dostupné je přitom velké množství termínů od letošního podzimu až do léta příštího roku. Tradičně je naleznete sesumírované v našich kalendářích níže. Základní tarif „Saver“ navíc obsahuje přepravu odbaveného zavazadla s limitem 20 kg.

Cestou na Seychely i zpět vás čeká jeden přestup ve Spojených arabských Emirátech. Tarif pak umožňuje si přestup v Abú Dhabí protáhnout i na několik dní, a to za minimální příplatek. Výlet 2v1 aneb relax na Seychelských ostrovech zakončený poznávačkou Abú Dhabí pořídíte za 15 009 Kč. Stačí v našem vyhledávači zvolit funkci „Více měst“ a na základě kalendářů si poskládat itinerář dle vlastních preferencí.

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Před cestou na Seychely je potřeba disponovat jedním z dokladů bezinfekčnosti – očkování / uzdravení / negativní test (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a rezervace certifikovaného ubytování.

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do ráje na Seychely

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 14 437 Kč

Z Vídně na Seychely s Etihad Airways + zastávka v Abú Dhabí

Náhled letenky z Vídně na Seychely a zastávkou v Abú Dhabí za 15 009 Kč

Z Vídně na Seychely s Etihad Airways + zastávka v Abú Dhabí


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)