Z Vídně na Seychelské ostrovy s Etihad Airways
27.11.2022

Z Vídně na Seychelské ostrovy s Etihad Airways

12 547

O této nabídce

V rámci slevového týdne „Cyber Week“ nabízí cestovatelům zlevněné letenky také kvalitní letecká společnost Etihad Airways. V jejím rezervačním systému momentálně ulovíte letenky ve speciálních tarifech „Sale“. Naplánujte si proto např. výlet na Seychelské ostrovy díky levným zpátečním letenkám z Vídně za 12 547 Kč. Dostupné jsou termíny od března do června příštího roku, přičemž zdaleka největší výběr je právě v pátém a šestém kalendářním měsíci.

Aerolinka z Perského zálivu nabízí cestovatelům také možnost využít vlastní stopover program a zpestřit si cestu do světa zastávkou v Abú Dhabí. Jednu či dvě noci můžete strávit zcela zdarma ve vybraných 3* a 4* hotelech a ubytování v prémiových 4* a 5* hotelech získáte se 40% slevou. Pokud vás v Abú Dhabí čeká pouze delší layover v rozmezí 10 a 24 hodin, nabídne vám dopravce bezplatnou možnost strávit ho v pohodlí hotelu nedaleko letiště.

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Před cestou na Seychely je potřeba disponovat jedním z dokladů bezinfekčnosti – očkování / uzdravení / negativní test (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a rezervace certifikovaného ubytování.

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo na webu aerolinky Etihad
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 20 kg + příručák
 • Dostupnost: březen – červen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 26. 3.
  • 4. – 13. 4.
  • 4. – 14. 5.
  • 18. – 28. 5.
  • 1. – 11. 6.
  • 15. – 25. 6.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za relaxem na Seychelské ostrovy

Kolik ze 115 ostrovů během návštěvy Seychel navštívíte? Prozkoumáte Praslin a jeho největší poklad – panenský deštný prales Vallée del Mai s milionem těch nejbarevnějších ptáků? Či dáte přednost odpočinku ve vlnách oslnivě tyrkysového oceánu v zátoce Anse Cocos na ostrově La Digue? Rozhodně však nevynechejte ani Curieuse – přírodní rezervaci, kde lze pohlédnout do očí želvám obrovským. Přitahuje vás dobrodružství? Pak vyplujte na tajemný a divoký Silhouette – ostrov, který kdysi sloužil jako útočiště pirátů? A rozhodnete-li se zakotvit v úchvatné mořské rezervaci Port Launay, vaše romantická duše dostane co proto! Jedno je jisté, ať už se na Seychelách vydáte jakýmkoli směrem, nebudete litovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 12 547 Kč

Z Vídně na Seychelské ostrovy s Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)