Z Vídně na sever Albánie do města Kukesi
31.5.2022

Z Vídně na sever Albánie do města Kukesi

494

O této nabídce

Již zítra zahájí maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air provoz na nové lince z Vídně do Albánie. Již dostupnou Tiranu doplní v nabídce destinací město Kukesi ležící v severní části země. Zpáteční letenky z Vídně do Kukesi ulovíte v rezervačním systému aerolinky za parádní ceny začínají na 494 Kč – pro členy WDC (ovšem i ceny bez členství jsou více než lákavé a pohybují se kolem jedné tisícikoruny). Za pár stovek se na sever Albánie můžete vydat prakticky po celý červen. Linka bude obsluhována 2× týdně, vždy ve středu a neděle v odpoledních hodinách.

Náš tip: zakupte si jednosměrné letenky do Kukesi a zpáteční segment absolvujte na odletu z nedaleké kosovské Prištiny, odkud Wizz Air létá do Vídně hned 5× týdně.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Cestování do Albánie je od 1. května 2022 opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kukesi za 494 Kč

Z Vídně na sever Albánie do města Kukesi


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)