Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos v závěru letní sezony
27.6.2023

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos v závěru letní sezony

1 298

O této nabídce

Zakončit letní sezónu na plážích řeckého ostrova Zakynthos můžete díky akční letenkám z dílny maďarské letecké společnosti Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně na Zakynthos totiž v jejím rezervačním systému ulovíte za ceny startující na 1 298 Kč (ty samozřejmě tradičně platí pouze pro členy WDC, ostatní cestovatelé si musí připlatit 10 € / směr). Za koupačkou do vyhřátých vod Jónského moře můžete vyrazit na konci září (vč. termínů přes státní svátek 28.) a na začátku října. Linka je obsluhována úterky/středy a soboty, takže do Řecka lze vyrazit i na prodloužené víkendy.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Vídně na Zakynthos za 1 298 Kč

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos v závěru letní sezony


Bude se hodit

Letiště Zakynthos (ZTH)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)