Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos v září a říjnu
17.8.2020

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos v září a říjnu

783

O této nabídce

Že jste ještě letos nebyli u moře? Díky akčním letenkám aerolinky Wizz Air z Vídně na řecký ostrov Zakynthos o svou letní mořskou koupačku nepřijdete. Ceny zpátečních letenek během září a října startují na 783 Kč. Jak bývá u této aerolinky zvykem, na tuto cenu dosáhnou pouze ti cestující, kteří jsou členy věrnostního programu Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte, budete si muset pár stovek připlatit. Pokud však létáte často alespoň ve dvou osobách, doporučujeme členství přikoupit, neboť se skutečně vyplatí.

Pro vstup na území Řecka je nutné vyplnit online registrační formulář, a to nejpozději 24 hodin před odletem, jinak nebudete do země vpuštěni. Jak na to, naleznete v našem jednoduchém návodu.

Proč navštívit Zakynthos?

Milujete tichou přírodu, historii, dobré jídlo a divoký noční život? Vydejte se na Zakynthos! Splní vše a ještě vám vyrazí dech. Poprvé bílými oblázky posetou pláží Navagio s průzračným tyrkysovým mořem. Podruhé Modrými jeskyněmi na severu, kde světlo mezi stěnami rozehrává s barvou moře úžasnou stínohru. Potřetí v Laganas, nejrušnější části ostrova, kde se tančí, zpívá, popíjí rakije a pojídá spetsofai – směs klobás, paprik a rajčat až do rána, kdy se zde dají pozorovat karety obrovské! A počtvrté, až navštívíte město Zakynthos s kostelem svatého Dionýsa – patrona ostrova, Byzantským muzeem a Bohali – místem s fantastickým výhledem na zapadající slunce!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Termíny:
  • 6. – 10. září za 913 Kč (1 435 Kč bez WDC)
  • 13. – 17. září za 848 Kč (1 370 Kč bez WDC)
  • 20. – 24. září za 783 Kč (1 305 Kč bez WDC)
  • 24. září – 1. říjen za 783 Kč (1 305 Kč bez WDC)
  • 4. – 8. říjen za 783 Kč (1 305 Kč bez WDC)
  • 8. – 11. říjen za 783 Kč (1 305 Kč bez WDC)
  • 15. – 18. říjen za 783 Kč (1 305 Kč bez WDC)
  • 18. – 22. říjen za 783 Kč (1 305 Kč bez WDC)

Ubytování

Noclehy na řeckých ostrovech hledejte klasicky na Bookingu či Hotels či AirBnB. S rezervací však ještě doporučujeme chvíli počkat a sledovat vývoj situace v cestovním ruchu, nebo vybírat ta ubytování, která nabízí bezplatné zrušení rezervace zdarma.  Tuto službu nabízí například tento hotel Zante Atlantis s bazénem za 933 Kč/os./noc i se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

Ačkoliv Zakynthos není zrovna největším ostrovem, i tak doporučujeme si na pár dní vypůjčit auto a prozkoumat odlehlejší kouty ostrova. Nabídku těch nejlepších vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně na Zakynthos za 783 Kč

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos v září a říjnu


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)