Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos během léta
13.7.2020

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos během léta

733

O této nabídce

Neupírejte si letošní dovolenou u moře. Díky akčním letenkám aerolinky Wizz Air z Vídně na řecký ostrov Zakynthos o svou letní mořskou koupačku nepřijdete. Ceny zpátečních letenek během srpna a září startují na 733 Kč. Tato cena platí pouze pro členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte budete si muset cca 500 Kč připlatit. Jestliže poletíte alespoň ve dvou osobách, doporučujeme členství zakoupit, již během prvního letu se vám investice vrátí.

Pro vstup na území Řecka je nutné vyplnit online registrační formulář, a to nejpozději 48 hodin před odletem. 

Proč navštívit Zakynthos?

Milujete tichou přírodu, historii, dobré jídlo a divoký noční život? Vydejte se na Zakynthos! Splní vše a ještě vám vyrazí dech. Poprvé bílými oblázky posetou pláží Navagio s průzračným tyrkysovým mořem. Podruhé Modrými jeskyněmi na severu, kde světlo mezi stěnami rozehrává s barvou moře úžasnou stínohru. Potřetí v Laganas, nejrušnější části ostrova, kde se tančí, zpívá, popíjí rakije a pojídá spetsofai – směs klobás, paprik a rajčat až do rána, kdy se zde dají pozorovat karety obrovské! A počtvrté, až navštívíte město Zakynthos s kostelem svatého Dionýsa – patrona ostrova, Byzantským muzeem a Bohali – místem s fantastickým výhledem na zapadající slunce!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • 6 – 16. srpen za 1 067 Kč (1 601 Kč bez WDC)
  • 16. – 20. srpen za 800 Kč (1 334 Kč bez WDC)
  • 20. – 27. srpen za 800 Kč (1 334 Kč bez WDC)
  • 30. srpen – 3. září za 800 Kč (1 334 Kč bez WDC)
  • 13. – 17. září za 733 Kč (1 201 Kč bez WDC)

Ubytování

Noclehy na řeckých ostrovech hledejte klasicky na Bookingu či Hotels či AirBnB. S rezervací však ještě doporučujeme chvíli počkat a sledovat vývoj situace v cestovním ruchu nebo vybírat ta ubytování, která nabízí bezplatné zrušení rezervace zdarma.  Tuto službu nabízí například tento hotel Zante Atlantis s bazénem za 920 Kč/os./noc i se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

Ačkoliv Zakynthos není zrovna největším ostrovem, i tak doporučujeme si na pár dní vypůjčit auto a prozkoumat odlehlejší kouty ostrova. Nabídku těch nejlepších vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně na ostrov Zakynthos za 733 Kč

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos během léta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)