Z Vídně na řecký ostrov Mykonos: po celý červen
26.5.2023

Z Vídně na řecký ostrov Mykonos: po celý červen

1 531

O této nabídce

Odleť za slunečními paprsky, osvěžujícími vodami Egejského moře a temperamentní party na řecký ostrov Mykonos! V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Mykonos za sympatické ceny prakticky po celý červen. Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu od 25. června do 1. července a jejich cena vyjde na 1 531 Kč. Ceny dalších termínů víceméně oscilují kolem hranice 2 tisíc Kč, což jsou na letošní léto velmi hezké částky.

Užij si Mykonos!

Řecký Mykonos, kolébka bájných bohů Apollóna a Artemis, ostrov opálený zlatavými paprsky slunce, leží v azurových vodách Egejského moře. Je jedním z Kykladských ostrovů, pyšní se archeologickými vzácnostmi, písečnými plážemi v barvě slonoviny, tolik tradičními větrnými mlýny, lahodnou kuchyní a bujarým nočním životem. Někteří jej nazývají novou Ibizou, jiní zase řeckým Saint Tropez pravda je ale taková, že Mykonos nelze k žádnému jinému místu přirovnat. Toulejte se klikatými uličkami jeho měst, ztraťte se mezi bíle natřenými fasadámi zdobenými modrými detaily a zapomeňte na čas. Ochutnejte bylinkami dochucené tzatziki, bohatou moussaku nebo čerstvě vylovené mořské plody. Mykonos je místem, kde ve dne pláže zaplňují bronzová těla a od soumraku do svítání se pak žije nočním životem. Tak si dopřejte skleničku Mythose nebo místního vína, a nalaďte se na vlnu nekončící zábavy.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 1 531 Kč

Z Vídně na řecký ostrov Mykonos: po celý červen


Bude se hodit

Letiště Mykonos (JMK)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)