Z Vídně na řecký ostrov Lefkada na začátku letní sezony
24.5.2023

Z Vídně na řecký ostrov Lefkada na začátku letní sezony

1 423

O této nabídce

Zahajte letošní letní sezonu výletem do Řecka! V nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky na řecký ostrov Lefkada! Ceny zpátečních letenek z Vídně na Lefkadu začínají v rezervačním systému letecké společnosti na 1 423 Kč. K dispozici jsou termíny během šestého kalendářního měsíce. Dopravce bude mezi Vídní a letištěm Preveza (PVK) létat 2× týdně, vždy ve středu a v neděli. Využijte těchto levných letenek a vyrazte na červnovou dovolenou k Jónskému moři, které již bude tou dobou vyhřáté na solidních 23°C.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Lefkadu za 1 423 Kč

Z Vídně na řecký ostrov Lefkada na začátku letní sezony


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)