Z Vídně na Maltu během podzimu za pár korun
29.8.2023

Z Vídně na Maltu během podzimu za pár korun

od 865

O této nabídce

Ostrovní stát Malta se těší čím dál větší oblíbenosti, byla by tedy škoda nechat si uletět levné zpáteční letenky od společnosti Ryanair. Cena letenek z Vídně na Maltu začíná na parádních 865 Kč! Nejlevnější termín je k mání od 6. do 13. listopadu, několik termínů za super cenu ulovíte v říjnu, nejvíce pak v listopadu a první polovině prosince. Neváhejte a ohřejte se na prosluněné Maltě.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší kabinové zavazadlo v rámci služby Priority od 434 Kč a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 410 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Malta vás překvapí

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ačkoliv má Malta dobrou síť autobusových linek, nejpohodlnější je půjčení auta, které na podzim vůbec nevyjde draho a snadno si ho zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Týdenní půjčovné v listopadu začíná na 1 422 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Cesty na Maltu jsou zcela volné a bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 865 Kč
Z Vídně na Maltu během podzimu za pár korun


Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)