Z Vídně na Mallorcu během letních měsíců
22.6.2021

Z Vídně na Mallorcu během letních měsíců

766

O této nabídce

Nejnovější vývoj epidemiologických opatření znamená jednu pozitivní zprávu za druhou. Včera odpadla povinnost podstupovat testy v případě cest do Španělska a dneškem počínaje jsou Baleárské ostrovy považovány za oblast s nízkým rizikem nákazy. Co z toho vyplývá? Ano, cestování na oblíbenou Mallorcu bez testů tam i zpět! Momentálně nejlevnější letenky na Mallorcu během letošního léta pořídíme na odletu z Vídně – např. v termínu na začátku září za skvělou cenu 766 Kč. Za velmi lákavé ceny jsou v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air dostupné ale i další termíny v červenci a srpnu.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup v případě inzerovaných letenek význam téměř vždy.

Podmínky pro cestování

Čerstvé novinky zveřejněné včerejším vydáním aktualizovaného „seznamu rizikových zemí“ španělského Ministerstva zdravotnictví znamenají volné cestování do Španělska. Nově tedy žádné testy, žádné doklady o očkování či prodělání nemoci. V případě cestování z České republiky, ale např. i Rakouska, do Španělska bude vaší jedinou povinností vyplnění zdravotnického formuláře.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy jsou navíc nově zařazeny do zelené kategorie zemí = návraty do ČR bez jakýchkoliv podmínek! S tranzitem přes vídeňské letiště si také není třeba dělat starost (viz informace z Velvyslanectví ČR ve Vídni).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 15. 7. za 1 277 Kč (bez WDC za 1 788 Kč)
  • 14. – 22. 7. za 1 149 Kč (bez WDC za 1 405 Kč)
  • 12. – 19. 8. za 1 405 Kč (bez WDC za 1 915 Kč)
  • 26. – 31. 8. za 1 149 Kč (bez WDC za 1 609 Kč)
  • 2. – 8. 9. za 766 Kč (bez WDC za 1 098 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Mallorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás celé Mallorcy bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony je ale potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu, které se pohybují kolem 12 stovek Kč za den (v příkladovém termínu).

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 766 Kč

Z Vídně na Mallorcu během letních měsíců


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)