Z Vídně na Krétu přes letní prázdniny
2.6.2020

Z Vídně na Krétu přes letní prázdniny

798

O této nabídce

Nechcete trávit letní prázdniny jen u Mácháče? Máme pro vás řešení! Vyrazte z Vídně na Krétu za písečnými plážemi, slunečným podnebím a výbornou kuchyní. Letenky i přes letní prázdniny můžete pořídit s aerolinkou Wizz Air již za 798 Kč. Tuto cenu však zaplatíte pouze v případě, že jste členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte budete si muset 532 Kč připlatit. Jestliže poletíte alespoň ve dvou osobách, doporučujeme členství zakoupit, již během prvního letu se vám investice vrátí. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm.

Řecko již dříve ohlásilo, že s turisty v letošní letní sezoně rozhodně počítá. Od 1. července tak můžete do Řecka cestovat podle libosti, jak tomu bylo před krizí.

Proč navštívit Krétu?

Vydejte se na Krétu, božský ostrov křížem krážem protkaný řeckými bájemi. V potu tváře se vydrápejte na kopec k 70 metrů hluboké Jeskyni Dikti a sestupte až do místa, kde bohyně Rhéa porodila samotného Dia! Snažte se nezabloudit v labyrintu paláce Knóssos, a pokuste se najít Minotaura, který zde byl dle legendy ukryt. Božskou pastvou pro oči je také zahrada kláštera Moni Preveli, posetá milionem těch nejbarevnější květů. Božsky se relaxuje u 64 metrů hlubokého jezera Voulismeni v Agios Nikolaos. A skutečně božský pocit se rozlije po vašem těle, až vám místní nabídnou fantastickou domácí rakiji a božsky grilovaný flák skopového!

  • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
  • Zavazadla: malé příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: červenec – září 2020
  • Příkladové termíny:
    • 30. červenec – 2. srpen za 798 Kč (1 330 Kč bez WDC)
    • 20. – 27. srpen za 932 Kč (1 464 Kč bez WDC)
    • 30. srpen – 3. září za 932 Kč (1 464 Kč bez WDC)

Ubytování

Noclehy na řeckých ostrovech hledejte klasicky na Bookingu či Hotels či AirBnB. Ubytovat se můžete například v tomto Castello City hotelu se snídaní, bazénem a refundací zdarma za 911 Kč/os./noc nebo třeba v tomto o něco levnějším hotelu Asterion taktéž se snídaní a refundací zdarma za 723 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Na Krétě určitě doporučujeme alespoň na pár dní zapůjčit auto a prozkoumat odlehlejší i kouty ostrova. Nabídku těch nejlepších vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně na Krétu za 798 Kč

Z Vídně na Krétu přes letní prázdniny


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)