Z Vídně na jarní Maltu
9.3.2020

Z Vídně na jarní Maltu

509

O této nabídce

 

Pokud jste fanoušky středomořského podnebí v jarních měsících, je tato akce právě pro vás. Aerolinka Wizz Air nyní nabízí zpáteční letenky od konce dubna do června z Vídně na Maltu za 509 Kč. Tuto cenu ovšem zaplatíte pouze tehdy, pokud jste členy Wizz Discount Clubu (WDC), ostatní si budou muset pár kaček připlatit. Pokud létáte často ve více než dvou osobách, popřemýšlejte o členství, určitě se vám za pár letů vyplatí. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 30 x 20 cm, což vám ovšem na pár dní výletění stopro stačí.

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

  • Rezervujte: přes aerolinku Wizz Air
  • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: duben – červen
  • Termíny:
    • 28. duben – 2. květen za 509 Kč (867 Kč bez WDC) > rezervuj <
    • 12. květen – 16. květen za 509 Kč (867 Kč bez WDC) > rezervuj < 
    • 16. červen – 20. červen za 509 Kč (10 19 Kč bez WDC) > rezervuj <

Ubytování

Ubytování na Maltě nepatří mezi nejlevnější, doporučujeme se po noclehu podívat přes Airbnb, kde ubytko vychází výrazně nejlevněji. Nocovat můžete například v tomto apartmánu za 453 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pro prozkoumání ostrova si určitě vypůjčte auto. nabídku aut k zapůjčení naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky 28. dubna – 2. května z Vídně na Maltu za 509 Kč

Z Vídně na jarní Maltu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)