Z Vídně na jarní Krétu i přes státní svátky
21.2.2023

Z Vídně na jarní Krétu i přes státní svátky

1 187

O této nabídce

Krétu si mnoho lidí spojí s letní dovolenou u moře, avšak Kréta je ostrov plný památek, hor, soutěsek a výborného jídla. Vydejte se objevovat tento krásný ostrov s aerolinkou Ryanair, která nabízí jarní letenky z Vídně na Krétu od 1 187 Kč, a to například v termínu od 19. do 26. dubna. Letenky jsou k dispozici především v dubnu a květnu a využít můžete i velikonoční a květnové státní svátky. Jako příletové letiště si můžete vybrat jak Chanii, tak i Heraklion.

S sebou si můžete vzít zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o velikosti 55 × 40 × 20 cm a váze do 10 kg si můžete přikoupit od 357 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 20 kg vás vyjde od 582 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Řecka

Pro vstup na území Řecka již není třeba předkládat žádné očkovací certifikáty, negativní testy a vyplňovat příjezdové formuláře.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kréta – ostrov Bohů

Vydejte se na Krétu, božský ostrov křížem krážem protkaný řeckými bájemi. V potu tváře se vydrápejte na kopec k 70 metrů hluboké Jeskyni Dikti a sestupte až do místa, kde bohyně Rhéa porodila samotného Dia! Snažte se nezabloudit v labyrintu paláce Knóssos, a pokuste se najít Minotaura, který zde byl dle legendy ukryt. Božskou pastvou pro oči je také zahrada kláštera Moni Preveli, posetá milionem těch nejbarevnější květů. Božsky se relaxuje u 64 metrů hlubokého jezera Voulismeni v Agios Nikolaos. A skutečně božský pocit se rozlije po vašem těle, až vám místní nabídnou fantastickou domácí rakiji a božsky grilovaný flák skopového!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při objevování Kréty se vám bude hodit zapůjčení automobilu. V naší autopůjčovně najdete auto podle vašich představ a ceny v jarních měsících jsou více než příznivé. Například zapůjčení menšího vozu na týden vyjde na 1 991 Kč.

Náhled letenky z Vídně do Chanie za 1 187 Kč
Z Vídně na jarní Krétu i přes státní svátky

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)